Doç.Dr. Aslı GÜNEŞ

 

Sevgili Öğrencilerimiz,


2016 yılında kurulan meslek yüksekokulumuz, üniversitemiz tarafından belirlenen misyon ve vizyon çerçevesinde; eğitim-öğretim, akademik ve bilimsel faaliyetlerin, evrensel bakış açısı ile ulusal ve uluslararası gereklere uygun olarak sürdürülmesi amacıyla hizmete başlamıştır.


Kurulumu devam etmekte olan meslek yüksekokulumuzda gerek bölgesel gerekse ülke çapında ihtiyaç duyulan iş gücü talebine cevap verecek nitelikte öğrenciler yetiştirmek okulumuzun başlıca kuruluş ilke ve hedefleri arasında yer almaktadır.


Ülkemiz kalkınmasında önemli bir rol oynayan nitelikli iş gücünü yetiştiren, en iyi eğitim kadrosuna ve olanaklara sahip olmayı hedefleyen meslek yüksekokulumuz bu yolda ilerlemek üzere ilk adımlarını atmış olup artan bir ivme ile ilerlemeyi hedeflemiştir.


Büyük bir özenle seçilerek okulumuz kadrosunda görev alan tüm öğretim elemanlarımız ile, ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak sizlere, bir aile sıcaklığında, İzmir dokusunda, ülkemiz gelenek ve göreneklerine uygun bir şekilde, güncel bilim ve teknolojilerin ışığında eğitim vermekten gurur duyuyor, bundan sonraki eğitim hayatınızda bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyor ve İzmir Demokrasi Üniversitesi’ne HOŞGELDİNİZ diyoruz.

 

Saygı ve Sevgilerimle,
Doç. Dr. Aslı GÜNEŞ

asli_gunes.jpg